Duyuru Paneli bisiklet Macerası...
Games Dosya MMO Games Dosya Bölümü Travian Genel Kategori Dosya & Yazılım v Travian Anlatım
Games Dosya İnstagramda BizTIKLA!
Games Dosya twitter bizTIKLA!
Games Dosya Forma Destek Olmak İçinTIKLA!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Travian Anlatım
Thumbs Up 
Merhaba dostlar.
Oyuna yeni başlaya dostların sürekli konu açıp, oyunu öğrenme ve oynama istekleri gördükten sonra ( buna oynadığımız server'lar da yeni başlayan arkadaşların öğrenme isteği de dahil )
elimden geldiğince yardımcı olmak için bu tagı açıyorum. Eskiler acı tecrübelerle öğrendi bu oyunu yeniler en azından biraz bilinçli başlasın oyuna 
Oyuna yeni başlayan arkadaşlar için, oyunun mantığını, köy kurumlarının önemini, oyun başı taktik, hızlı köy atma, yağma listesinin mantığı, yağma listesi yaparken dikkat edilmesi gerekenler gibi konuları paylaşıp oyuna yeni başlayacak arkadaşların bu hatlar üzerinde durması yada bu hatlar üzerinden kendi stratejisi ekleyip oyunu çabuk öğrenip, kavrayabilmeleri için nacizane bildiğim şeyleri yazacam.
Eski oyuncular'ında eklemek istediği yada eksik gördüğü yerler varsa düzeltir yada kendi tecrübelerini paylaşırsa bu sayfa üzerinden hepimiz yeni başlayan dostlara katkı sağlayabiliriz.
Şunu da belirtiyim benim kişisel düşüncem,ne kadar okunsa da bu oyun oynanarak deneme-yanılma yaparak öğrenilir ve akılda tutulur. En prof. oyuncuda gelse buraya 10 sayfa yazı yazsa da tecrübe edilmedikten sonra çok bişey katmaz size bilgiler. Benim burda oyuna yeni başlayan arkadaşlara verebileceğim; oyunun ana hatlarını öğretmek ve bazı püf noktları paylaşmak olacak sadece
0'dan başlarsak Oyunun Ana mantığı ve oyunun amacı; Oyunda ki istatistikler kısmında Dünya Harikasında görülen 13 tane natar köyünden 1 tanesini reisleyip, sadece o köy içerisinde seviye basılabilen wow binasını 100 yapmaktır. WoW seviyesini 100 yapan birlik server'ı kazanıyor kısaca.
(En son düzenleme: 06-16-2020, 12:56 AM Developer.)

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
loading...