Duyuru Paneli bisiklet Macerası...
Games Dosya İnstagramda BizTIKLA!
Games Dosya twitter bizTIKLA!
Games Dosya Forma Destek Olmak İçinTIKLA!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güncellenme Tarihi 29 Nisan 2020
#1
Güncellenme Tarihi 29 Nisan 2020
Litecoin, haftalık zaman dilimlerinde bir satın alma sinyali, % 20 artabilir. Bu, kripto pazarını yeni bir alt mevsime gönderebilir ve bugünün Litecoin haberlerinde bir sonraki büyük altcoin patlamasının yolunu açacak ana faktörleri görüyoruz.
Bitcoin aylardır bir değer deposu olarak spot ışığını çalıyor. Bitcoin yakında tekrar dalgalanma olabilir. LTC, kripto pazarını güçlü mitinglere yol açtı ve son zamanlarda LTC / BTC listelerinde haftalık zaman dilimlerinde TD sıralı göstergesinde yeni bir satın alma sinyali ile tetiklendi. Bu sinyal, özellikle geçmişte diğer kripto para birimleri için de doğru olduğunu kanıtlıyor ve şimdi Bitcoin ve alt XRP’de.
Litecoin karşı dalgalanmanın yanında olabilir Bitcoin ve aynı zamanda yeni altcoin sezonunu da getirebilir. Zaman aralığı sinyali daha yüksek olduğunda, daha iyi sonuçlar gösterme olasılığı daha yüksektir. Haftalık zaman dilimlerinde satın alma sinyali de LTC / BTC listelerinde bu haftalık TD göstergelerinin son iki kez 2019 ve 2018’de geri döndüğü için çok önemlidir. Her iki kez de, varlıkların ortaya çıkmasına neden olan kısa vadeli bir dip görevi gördü derinliklerinde ve yeni zirvelerinde.
Litecoin Aylık Performansı (Kaynak: Coinmarketcap.com)
LTC’nin BTC’ye karşı performansındaki değişimler de o zaman alt sezonu başlattı. Alternatif sezon, alternatif kripto varlığının daha iyi performans gösterdiği uzun bir dönemdir Bitcoin. Bu, Bitcoin durgun ve şu anda olanlara benzer şekilde yana doğru ticaret yapıyor. Ayrıca, alt sezon yakında kripto para piyasasında olabilir ve BTC hakimiyetinin uzun trend çizgisinden ayrıldığını ve bir kez daha düşmeden önce yeni bir destek seviyesi olarak yeniden doğruladığını görebiliriz.
Hakimiyeti Bitcoin daha önce kripto hype balonunun zirvesinde gördüğümüz gibi düşebilir. Bu, altcoinlerin Bitcoin ve yatırımcılar kayıplarını telafi edecekler. Altcoinler, Tezos, Chainlink ve bazı küçük altcoinler dışında Bitcoin’e karşı düşük performans gösterdi. Ancak, BTC herhangi bir yönde patlarsa yatırımcıların dikkatli olması gerekir, çünkü oynaklık altcoinleri ezebilir.


Sadece gülüşümü yakala, öfkem sana ağır gelir!!


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
loading...