Duyuru Paneli bisiklet Macerası...
Games Dosya Games Dosya Genel Bölüm En Gücel internet Haberleri v AÇIKÖĞRETİM LİSESİ SINAV TARİHLERİ
Games Dosya İnstagramda BizTIKLA!
Games Dosya twitter bizTIKLA!
Games Dosya Forma Destek Olmak İçinTIKLA!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AÇIKÖĞRETİM LİSESİ SINAV TARİHLERİ
AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte 2021 Açık Öğretim Lisesi ertelenen sınav tarihleri
                                                                                                                                                                                                                  [Resim: 7KpsIc.png]

AÖL sınavları için geri sayım devam ediyor. İkinci dönem yaklaşırken AÖL sınav tarihi öğrencinin odaklandığı konulardan oldu. Bakanlık'tan yapılan açıklamaya göre ertelenen AÖL birinci dönem sınavları 25 Şubat'ta, ikinci dönem sınavları, 25 Mart'ta çevrim içi içi içi içi (online) yapılacak. Açıköğretim Okulları Bilgi Yönetimi Sistemi üzerinden yapılacak olan sınavların sonuçları MEB 'internet üzerinden yayımlanacak.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
(En son düzenleme: 01-29-2021, 11:17 PM İNSPECTOR.)

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
loading...