Duyuru Paneli bisiklet Macerası...
Games Dosya İnstagramda BizTIKLA!
Games Dosya twitter bizTIKLA!
Games Dosya Forma Destek Olmak İçinTIKLA!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dark Riddle hikayesinin retro versiyonu.
#1
Rainbow 
Gizemli bir komşunun evine girip bodrumda neyin gizli olduğunu anlayacağınız Dark Riddle hikayesinin retro versiyonu.
[Resim: cyjvA6zmw4IBzhExZGG0lcMiN1phzTF93laAzPLK...20-h310-rw]
İsteklerinize göre Dark Riddle'ın eski klasik versiyonunu istediğiniz zaman tatmanız için hazırladık. Bu yüzden "Dark Riddle: Classic" i oynamanız ve hafıza şeridinde yürümeniz için bağımsız bir oyun olarak sunuyoruz!

Oyun, keşfedilecek, alınacak ve kullanılacak farklı nesnelerin olduğu eski bir ev, komik bir kahraman, parlak ve büyük bir şehir içeriyor. Klasik oyun kontrolleri, fütüristik kullanıcı arayüzü tasarımı, retro silahlar ve arkanızdaki gerçekten öfkeli düşman - tüm bunlar sizi gizem ve acele atmosferine çekecek.

Bu, etkileşimli bir çevreye ve ilginç görevlere sahip birinci şahıs bir macera. Bulmacaları çözün ve karşınızda yaşayan şüpheli bir komşunun sırlarını ortaya çıkarın.

Maceranız, birçok kullanışlı ve benzersiz öğeyi bulabileceğiniz sıra dışı bir şehirde başlar. Bir polis memuru ve bir yabancı cihaz satıcısıyla karşılaşacaksınız ve oyun sırasında olağandışı yaratıklar hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Her öğe ve karakter çok etkileyici bir hikaye yaratıyor.

Komşunun evine girmelisin. Birçok tuzak, engel, kilit ve kapalı kapı bulacaksınız. Dikkatli olursanız, tüm rakiplerinizi geride bırakacak, gizemli bodrum katına çıkacak ve birçok ilginç şey bulacaksınız.

Bu ücretsiz bir oyundur, ancak bazı eşyalar ve yetenekler de gerçek para için satın alınabilir. Yeni deneyimleri tamamlayıp eklemenizi kolaylaştırabilir.

Oyunla ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen desteğe başvurun.
Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
loading...