Duyuru Paneli bisiklet Macerası...
Games Dosya İnstagramda BizTIKLA!
Games Dosya twitter bizTIKLA!
Games Dosya Forma Destek Olmak İçinTIKLA!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Global Offensive Mobile
#1
Global Offensive Mobile, düşman ekibini alt etmek için savaşacağınız 5'e 5 savaşlarda yer alma şansı veren bir FPS'dir. Farklı ateşli silahlar ve bıçaklarla donatılmış olarak, tüm düşmanlarınızı alt etmeye çalışırken her ortamda gizlice hareket etmeniz gerekecek.

Global Offensive Mobile'da her savaşın gerçekleşeceği tonlarca haritanız olacak. Ekipler oluşturulduktan sonra, güçlerinizi birleştirmek için her ekip arkadaşınızla bağlantı kurmanız gerekir. Ekranın en üstünde, her takımın başardığı öldürme sayısını gösteren bir skor tahtası göreceksiniz. Süre dolmadan rakiplerinizi yenmeye çalışmanız gerekecek.

Savaşlar sırasında istediğiniz zaman silah değiştirebileceksiniz. Cephaneliğinizden her zaman iki unsurla donatılabilirsiniz. Öte yandan, mağlup olduklarında rakiplerin düşürdüğü silahları alma seçeneğiniz de olacak. Ateş düğmesine dokunduğunuzda, uzun menzilli bir tüfek kullanıyorsanız, keskin nişancı nişanını kullanma imkanı da sunulur.

Her ortamda ilerlerken, düşmanları belirlemek için sol üst köşede görünen haritayı kullanabileceksiniz. Rakibinizin pozisyonlarını yakından takip etmeniz gerekir, böylece hiçbiri size gizlice yaklaşma ve sizi şaşırtma şansı bulamaz.

Global Offensive Mobile, beş rakipten oluşan takımlarla karşılaşacağınız aksiyon dolu bir oyun sunuyor. Her hedefe ateş açarak, süre dolduğunda diğer takımı yenme niyetiyle puan tablonuza puan ekleyeceksiniz.
Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
loading...