Duyuru Paneli bisiklet Macerası...
Games Dosya İnstagramda BizTIKLA!
Games Dosya twitter bizTIKLA!
Games Dosya Forma Destek Olmak İçinTIKLA!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modern fps: terörle mücadele grevi
#1
Star 
[Resim: 6E8Eda1wnNMMoA6i2zsk8MeI_lxyrtWOF-HoNt8Y...48=s180-rw]
Modern fps: terörle mücadele grevi[Resim: hqdefault.jpg]
Silah oyunlarının nihai eğlencesini ücretsiz olarak içeren bu fps atış oyununda modern karşı terörist grevini oynamaya hazır olun. Diğer serbest atış oyunlarından veya silah atış oyunlarından farklı olarak, modern fps atış grevini sadece teröristlere karşı değil, aynı zamanda terörle mücadele oyunundaki fütüristik dronlara ve robotlara karşı da mücadele etmelisiniz. Modern fps savaş oyunlarında hayatta kalmak çok önemlidir! Teröre karşı savaşı kazanabilecek modern fps oyunlarının iyi eğitimli silah atıcısısın. Zamanı, bu silah vuruşu oyununun en iyi fps atıcısı olduğunuzu kanıtlayın. Modern atış oyunlarının heyecanını özetleyen fps atış oyunlarının kritik vuruşunda teröristin sizi alt etmesine izin vermeyin. Terörle mücadele oyunları veya yeni aksiyon oyunları 2020 arıyorsanız, bu yeni karşı terörist atış grevinin atış görevlerini fütüristik bir şekilde gerçekleştirin ve gerçekleştirin.

Yeni atış oyunları çağında fps oyunlarının yoğun savaş alanı, modern fps atış grev oyununda birinci şahıs silah atıcı olarak gerçekleştirilecek nefes kesici yeni görevleriyle size meydan okuyacak. Tek oyunculu görevler veya bir takım ölüm maçı istiyorsanız, bu silah vuruş oyunu, terörist atış görevlerinin tadını çıkarmak için ücretsiz en iyi silah oyunlarından biridir. Fps savaş oyunlarının savaş alanında cesaretle durun ve terörle mücadele oyununda sağlanan modern silahların kullanımıyla ekibinizin hayatta kalmasını sağlayın. Şimdi birinci şahıs nişancı ateş oyununu indirelim ve terörle mücadele atış oyunlarının terörle mücadele grevinde teröristleri alt etmenin macera dolu yolculuğuna çıkalım.

Bu modern karşı terörist atış oyunu, ücretsiz atış oyunları 2020 ile birlikte yeni silah atış oyunlarında teröre karşı savaşmak için size çeşitli harika savaş alanları sunacak. İlk ücretsiz atış yapmaya hazır mısınız? Kendinize inanın ve fps atış oyunlarında modern fps savaşının dünyasını fethedin. Modern atış oyunlarında teröristleri, düşman uçakları veya robotları bulmak için çeşitli 3B ortamları keşfedin. Silahınızı yükleyin, diğer 3d atış oyunları veya ücretsiz silah oyunları arasında gerçek aksiyon atış deneyimini sunan bu ücretsiz atış oyunu 2020'de teröristi ortadan kaldırmak için nişan alın ve ateş edin.

Takım ölüm maçı oyunlarının heyecanını fps oyunlarıyla birleştiren kritik atış oyunları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Modern fps atış oyunu, 2020 ücretsiz aksiyon oyunlarında terörle mücadele grevinin tam anlamıyla eğlencesini sağlamayı amaçlayan yeni bir silah vuruşu oyunudur. Sadece aramayı bekleyin ve silahlı saldırı oyunlarının oynanışında ateş etme görevini üstlenin. Aksiyon atış görevleriyle dolu bu karşı terörist oyun, cep telefonunuzda çevrimdışı fps oyunları oynamak için ücretsizdir. Yeni atış oyunlarının aksiyon oyununda ayakta kalan son kişi olarak hayatta kalın.

MODERN FPS SHOOTING STRIKE 2020 ÖZELLİKLERİ:[b]
- Teröristlere, dronlara ve robotlara karşı modern fps oyun deneyimi.
- Düşman patronuyla büyük fps atış grevi mücadelesi.
- Ücretsiz silah oyununda çok sayıda heyecan verici tek oyunculu görev ve takım ölüm maçı.
- Fps atış oyunlarının aksiyon dolu eğlencesi.
- Kritik atışlar için çeşitli gerçekçi savaş alanları.

Yeni silah oyunları 2020'de en iyi karşı terörist atış oyunları deneyimini yaşayın! MODERN FPS ATIŞ OYUNU: KARŞI TERÖR SALDIRISI indirin ve keyfini çıkarın!
[/b]

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
loading...